
Щільний квітневий графік поєдинків «Буковини» набирає обертів! У суботу, 19 квітня, «жовто-чорні» у матчі 3-го туру «Чемпіонської» групи Першої ліги на своєму полі зустрінуться з СК «Полтава». Початок гри на стадіоні «Буковина» заплановано на 12:00. Головним арбітром зустрічі призначений 35-річний Євгеній Цибулько з Черкаської області.
Квитки на гру «Буковина» - СК «Полтава» можна придбати онлайн на платформі TicketsBox та у касах стадіону.
Пряму трансляцію матчу дивіться на загальнонаціональному телеканалі DiviSport та YouTube-каналі DiviSport.
«Буковина» вельми успішно стартувала у весняній частині сезону. «Жовто-чорні» у дебютному офіційному матчі в 2025 році при фантастичній підтримці рідних вболівальників здобули історичну перемогу над «Вікторією» у чвертьфінальній грі Кубка України, яка дозволила чернівчанам пробитися до півфіналу турніру, де вже 23 квітня «Буковина» зустрінеться з київським «Динамо». З перемоги підопічні Григорія Чурілова стартували також і у «Чемпіонській» групі Першої ліги. За несприятливих як для початку квітня погодних умов у матчі 1-го туру «Буковина» на своєму полі з рахунком 1:0 здолала на той момент третю команду чемпіонату «Кудрівку» завдяки гол Кольцова у другому таймі. Свій попередній поєдинок «Буковина» провела на виїзді минулого понеділка проти харківського «Металіста 1925». Після автоголу Буська у середині першого тайму чернівчани зрівняли рахунок на 71-й хвилині – м’яч у ворота свого колишнього клубу відправив Безуглий. Проте здобути очки у цьому матчі «Буковині» не судилося – наприкінці зустрічі арбітр призначив пенальті у ворота Каневцева, який реалізував Юрченко. У підсумку після двох зіграних турів «жовто-чорні» наразі замикають турнірну таблицю «Чемпіонської» групи, однак від третьої та четвертої сходинки відстають лише на п’ять очок.
На жаль, автогол Буська став для «Буковини» загалом шостим «самострілом» у поточному сезоні. У матчах Першої ліги «жовто-чорні» забивали у свої ворота у п’яти матчах, ще один автогол – у пасиві Шинкаренка у кубковій грі проти «Вікторії». Але якщо говорити про забиті м’ячі у ворота суперників, то тепер у списку найкращих бомбардирів команди разом з Віталієм Кольцовим першу сходинку ділить Микита Безуглий, для якого гол у ворота «Металіста 1925» став загалом четвертим у поточному сезоні. Саме 29-річний захисник приніс історичну перемогу над «Вікторією» у чвертьфіналі Кубка України, а тепер відзначився після розіграшу стандарту і у воротах свого ексклубу.
Прийдешній суперник «жовто-чорних» - СК «Полтава» - за підсумками першої частини сезону фінішував третім у групі «Б», завдяки чому «містяни» потрапили до «Чемпіонської» групи з солідним очковим доробком. У весняній частині поточної кампанії підопічні Сисенка стартували з виїзної перемоги над «Агробізнесом» з рахунком 2:1. Цей тріумф дозволив полтавцям за підсумками дебютного туру вийти на друге місце у турнірній таблиці, яке дає право прямого виходу до Прем’єр-ліги. Минулої п’ятниці у центральному матчі 2-го туру полтавці на своєму полі протистояли одноосібному лідеру чемпіонату – «Епіцентру». У видовищній грі гостям вдалося здійснити камбек наприкінці зустрічі та святкувати перемогу 3:2. Невдача у домашньому матчі з лідером вплинула на турнірне становище «Полтави», відкинувши їх на третє місце у таблиці. Наразі в активі команди Сисенка - 28 очок, стільки ж і у «Металіста 1925». Детальніше про майбутнього суперника «Буковини» читайте у матеріалі за посиланням.