Перейти до основного вмісту

Квитки на матч з «Інгульцем» вже у касах стадіону!

Квитки на матч з «Інгульцем» вже у касах стадіону!

Уже завтра, 15 листопада, чернівецька «Буковина» домашнім поєдинком відкриє ігрову програму другого кола у VBET Першій лізі! У матчі 16-го туру «жовто-чорні» у рідних стінах прийматимуть футбольний клуб «Інгулець» (Петрове). Початок гри – о 13:30. 

Квитки на матч «Буковина» - «Інгулець» вже доступні для купівлі у касах стадіону! 

Графік роботи кас на території стадіону: 

- у п’ятницю, 14 листопада – з 10:00 до 17:00; 

- у суботу, 15 листопада - з 9:00 до початку другого тайму.

Також ми вже очікуємо на вас у клубному фан-шопі «Буковини», який запрацював одночасно з касами! Тут ви зможете придбати різноманітну атрибутику, одяг і сувеніри із символікою рідної команди та інший крутий лімітований ексклюзив. Підтримуй «жовто-чорних» на трибунах стильно та з гордістю!

Водночас нагадуємо, що квитки на матч з «Інгульцем» можна також придбати онлайн на платформі TicketsBox. Не витрачай свій час в день гри у черзі на касі – купуй квитки онлайн прямо зараз, адже це швидко, зручно та без комісії!

«Жовто-чорні» потребують максимальної підтримки вболівальників у передостанньому домашньому матчі 2025 року! Тож купуйте квитки онлайн прямо зараз, а вже завтра приходьте на стадіон створювати незабутню атмосферу на трибунах та заряджати рідну команду на перемогу у поєдинку з «Інгульцем»! 

Вперед, «Буковино»!